czwartek, 6 stycznia 2011

Never Give up!

Jesteście gotowi?
Na wkroczenie w kolejny rok życia?
Kolejny rok... nowe problemy, przeszkody, zmagania. Składając życzenia noworoczne mówimy „niech kolejny rok będzie lepszy niż mijający albo chociaż taki sam... oby tylko nie gorszy”. Czy naprawdę ten rok był taki zły? Oczywiście... ZAWSZE może być lepiej ale nie zapominaj, że mogło być też gorzej.
Mimo, że pogoda mnie nie nastraja (jestem okropnie ciepłolubna he he) to cieszę się niesamowicie z każdego dnia. Czasami, kiedy nie mam siły i o niczym innym nie marze tylko zaszyć się w łóżku, przepełnia mnie radość od środka. I może w tych chwilach nie wyglądam na super szczęśliwą to w rzeczywistości jestem.
Cieszmy się każdym dniem, każdą chwilą! I cokolwiek się w tym roku wydarzy... NEVER GIVE UP!W życiu mamy mnóstwo powodów żeby być szczęśliwym. Dzisiaj czas na uświadomienie sobie, że tak właśnie jest. Do roboty!
Ja jestem szczęśliwa bo:
kocham i jestem kochana
jestem zdrowa (przynajmniej fizycznie he he)
robię to co lubię i kocham
mam PS3 i nie waham się go używać!
mieszkam blisko plaży (uwielbiam morze i plażę!)
i wiele wiele innych ;)Wkroczenie w nowy rok było gwiazdorskie! He he he to były wspaniałe 3 (niecałe) dni. Była impreza, były stroje, był szampan, fajerwerki i było sssssexy! Świetna zabawa i mnóstwo śmiechu... czego chcieć więcej?
Ciepłej wody! Pierwszy dzień 2011 roku był „nieco” chłodny. Okazało się, że zgasł piec, grzejniki się zapowietrzyły a my zostaliśmy bez ciepłej wody! Na szczęście był kominek, grzane wino, sauna i mężczyźni he he he więc można było się rozgrzać.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz