niedziela, 29 sierpnia 2010

Thininspiracje – inspiracje do bycia ANOREKTYCZKĄ!

Coś strasznego zaobserwowałam na różnych blogach i stronkach www. Otóż publikowanie zbioru zdjęć lub pojedyncze zdjęcia kobiet nazywane są Tininspiracjami. Oczywiście zaliczają się tylko te zdjęcia, na których modelka jest szczupła. Właściwie to nie! One są chude! Wychudzone jak bezpański pies! Wyglądają jak szkielety, na które naciągnięto pergamin. Obrzydliwe! A te biedne nastolatki, ekscytujące się wizerunkiem chorych kobiet robią wszystko aby im dorównać
Dla przykładu kilka drastycznych thininspiracji:


źródlo: internet


To NIE jest piękne! To nawet nie jest ładne! Zapytajcie kogokolwiek. Anoreksja to jest choroba – dlaczego te osoby chcą być chore?
Apeluję do osób, które mają w swoim środowisku wychudzone nastolatki – nie pozwólcie im zmarnować swojego zdrowia i przede wszystkim życia!

6 komentarzy:

 1. mam taką koleżankę ale ona nikogo nie słucha :( wygląda tak smutno :(

  OdpowiedzUsuń
 2. na ostatnich dwóch zdjęciach może i nie są ostatnim cudem świata, ale na reszcie zdjęć panie sa boskie. ile bym dała, żeby wygladać jak one!

  OdpowiedzUsuń
 3. jej, ostre to. Słyszałam juz kiedys o takich blogach, to coś przerażającego!

  Tymczasem kontynuuję oglądanie Twego blogu i slę pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. kurde tej kate moss to chyba coś zrobili, czy ona naprawdę tak wyglądała, jakbym widziała kościotrupa, ohyda

  OdpowiedzUsuń
 5. najgorsze jest to że one uważają że to nie tak że będę anorektyczkami...ale dieta 100kcl?też nie potrafię tego zrozumieć ale problem tkwi w psychice niestety i w problemach:(

  OdpowiedzUsuń